Auto SPA Baccara
HOMEUSŁUGIPARTNERZY PROMOCJE PRZYKŁADOWE REALIZACJE KONTAKT

czym jest auto detailing?

tel. 666 400 120

Usługi

Baccara-Garage to miejsce w którym samochody traktowane są w niezwykły, wyjątkowy i indywidualny sposób. Pielęgnacja i przywracanie lakierom samochodowym ich blasku, wyjątkowej świeżości to nasza pasja. Dzięki nam Twoje auto może uzyskać wygląd lepszy niż w chwili gdy było nowe oraz zachować ten wygląd na długi czas zarówno na zewnątrz jak i w środku.

To wszystko jest możliwe dzięki zastosowaniu specjalistycznych środków na najwyższym światowym poziomie, wyjątkowej staranności i dbałości o szczegóły.

Baccara-Garage

Renowacja i odświeżanie lakieru

NA ZEWNĄTRZ / EXTERIOR

 • dekontaminacja lakieru (usuwanie mocno osadzonych nieczystości)
 • odświeżanie lakieru
 • korektę lakieru
 • zabezpieczanie lakieru woskami, sealantami
 • powłoki permanentne (kwarc,ceramika)
 • deironizacja i zabezpieczanie felg
 • hydrofobizację szyb
 • polerowanie lamp
   
Czyszczenie tapicerki, kokpitu, wnętrza pojazdu

WEWNĄTRZ / INTERIOR

 • detailing wnętrz samochodowych, komory silnika
 • czyszczenie i zabezpieczanie tapicerek skórzanych
 • impregnacja tapicerek materiałowych, dachów cabrio oraz dywaników
   
Przygotowanie samochodów do: sprzedaży, ekspozycji na targach, zlotach, wystawach

INNE / OTHER

 • przygotowanie samochodów do: sprzedaży, ekspozycji na targach, zlotach, wystawach a także detailing motorów, statków powietrznych, łodzi i quadów

Baccara-Garage

Odświeżanie lakieru

od 250pln
Dokładne detailingowe mycie auta, odtłuszczanie lakieru, usuwanie plam z żywicy, smoły, owadów, glinkowanie, mechaniczne lub ręczne czyszczenie lakieru specjalnym cleanerem, ręczne nakładanie sealantu oraz dwóch warstw wosku klasy premium w 60 minutowych odstępach.
Usługa przeznaczona dla lakierów pojazdów lekko lub średnio porysowanych.
Czas trwania usługi 6-12 godzin.

Korekta lakieru

od 500pln
Dokładne detailingowe mycie auta, odtłuszczanie lakieru, usuwanie plam z żywicy, smoły, owadów, glinkowanie, 3 lub 4 stopniowa mechaniczna korekta lakieru, bardzo dokładne mycie pojazdu wraz z ościeżami, suszenie, mechaniczne nakładanie glazeu, ręczne nakładanie selanatu oraz 2 warstw wosku klasy premium aplikowane w odstępach 60 minutowych.
Usługa przeznaczona dla każdego auta którego lakier posiada wszelkie niedoskonałości w postaci rys, smug, hologramów, zmatowień.
Czas trwania usługi 2-4 dni

Zabezpieczanie lakieru

od 200pln
Aby pojazd wyglądał zawsze świeżo i elegancko, jego lakier należy odpowiednio zabezpieczyć. Tu nie ma miejsca na kompromis dlatego w AutoSPA Baccara usługę odświeżania i zabezpieczenia lakieru dopasowujemy do potrzeb Twojego auta indywidualnie.
Do wyboru mamy politury, glazey, sealanty, woski zarówno do lakierów ciemnych jak i jasnych oraz powłoki permanentne (kwarc, ceramika)

Detailing wnętrza

od 250pln
Etap pierwszy to zawsze wypranie, wyczyszczenie wszelkich elementów wnętrza od podsufitki poprzez fotele, podłogę po koło zapasowe w bagażniku. I aby efekt naszej pracy utrzymał się jak najdłużej, kolejnym etapem jest zabezpieczanie specjalnymi odrzywkami plastików a tapicerkę zarówno tą materiałową jak i skórzaną po wyczyszczeniu możemy zaimpregnować. Wszystkie elementy wnętrza są czyszczone z pedantyczną dokładnością.
Pojazd w taki sposób regularnie pielęgnowany może przez wiele lat wyglądać jak nowy.

Usługa Prestige

od 800pln
Dokładne detailingowe mycie auta, odtłuszczanie lakieru, usuwanie plam ze smoły, asfaltu, żywicy, owadów, glinkowanie, usunięcie brudu z ościeży komory silnika, wszystkich drzwi, szyberdachu i wlewu paliwa, mycie komory silnika, 3 lub 4 stopniowa mechaniczna korekta lakieru, ponowne mycie nadwozia, konserwacja opon, felg, pełen detailing wnętrza, czyszczenie wnęki koła zapasowego, zabezpieczenie lakieru odpowiednim do koloru woskiem klasy premium.

Usługa New Car

od 2100pln
To usługa Prestige plus: zdjęcie, mycie, czyszczenie zabezpieczanie felg, także od wewnątrz, dokładne mycie nadkoli wraz z zaciskami hamulcowymi, polerowanie lamp reflektorów, hydrofobizacja wszystkich szyb, impregnacja tapicerki materiałowej, zabezpieczanie elementów plastikowych wewnątrz oraz na zewnątza auta, zabezpieczanie lakieru powłoką ceramiczną.

Powłoka ceramiczna

od 900pln
To ultra wytrzymała ceramiczna nanopowłoka do lakierów samochodowych, dedykowana dla profesjonalistów oraz najbardziej wymagających entuzjastów kosmetyki samochodowej. Dzięki swej unikalnej budowie chemicznej powłoka tworzy bardzo grubą (do ok. 3,5 mikrometra), twardą i niezwykle połyskliwą warstwę ochronną odporną na wszelkie czynniki zewnętrzne środowiska. Zaawansowana nanotechnologia użyta przy tworzeniu powłoki pozwala chronić lakier przed drobnymi zarysowaniami, w znacznym stopniu ogranicza przyleganie brudu, zapobiega szkodliwemu promieniowaniu UV oraz oksydacji jego wierzchniej warstwy. Wyjątkowo duża zawartość substancji aktywnych wiążących się z lakierem zapewnia powłoce niezwykłą trwałość aż do 5 lat !

Powłoka kwarcowa

od 700pln
To nowatorskie trójkomponentowe zabezpieczenie lakieru dla waszych ukochanych samochodów. Wszyscy doskonale wiemy na co narażony jest lakier w naszym samochodzie: szkodliwe promienie UV, deszcz, brud, zanieczyszczenia, drobne ryski i odpryski. Powoduję to, iż samochód wyraźnie traci swój pierwotny blask i urok, a lakier o który tak pieczołowicie dbamy i tak daleki jest od stanu o jakim byśmy marzyli. Dzięki 100% nanotechnologii wykorzystywanej w naszych produktach będziecie w stanie zapewnić swojemu lakierowi idealny wygląd. Trwałość do 24 miesiecy w zależności od przebiegu i warunków użytkowania.

Woskowanie

od 150pln
Woskowanie lakieru ma sens tylko wtedy gdy zrobimy to rzetelnie i przede wszystkim profesjonalnie. Nie ma co liczyć, że zwykłe nałożenie wosku na umyty i suchy pojazd spowoduje iż będzie się on trzymał długo, a co za tym idzie, cieszył nas blaskiem i zabezpieczeniem lakieru. Aby woskowanie spełniło swoje zadanie w pierwszej kolejności musimy auto do tego procesu przygotować. Dlaczego? Wyobrażmy sobie, że idziemy na siłownię, a po wyjściu z niej na spocone ciało nakładamy extra perfumy lub inne kosmetyki. Efekt marny, krótkotrwały, a skuteczność wątpliwa najdelikatniej rzecz ujmując. Nawoskować można każdy pojazd nawet ten mniej błyszczący. Nie prawdą jest, że wosk powoduje tylko połysk na aucie. Stereotypem rodem z PRLu jest informacja, że woskowanie najlepiej zrobić tylko na jesieni i na wiosnę. Nie prawdą jest także, że tak zwane woskowanie na mokro (hydrowosk) ma coś współnego z woskowaniem. Tak naprawdę zamiast wosku na nasze auto wylewany jest tak zwany osuszacz, który dawno temu wymyślili amerykanie by łatwiej i szybciej auto wytrzeć do sucha. Jeżeli jest tam jakiś wosk to jest go znacznie poniżej 1% co nie zabezpieczy należycie auta przed skutkami warunków atmosferycznych. Dlatego zanim przystąpimy do procesu zabezpieczenia auta woskiem musimy go do tego odpowiednio przygotować.

Po umyciu i osuszeniu pojazdu, zdejmujemy wszelkie naleciałości w postaci żywicy, ptasich odchodów, asfaltu, smoły itp. kolejny krok to glinkowanie. Dla uzyskania maksymalnego efektu i trwałości jest to proces wręcz obowiązkowy. Glinka w sposób dogłębny czyści lakier i bezkompromisowo obnarza jego stan wyciągając z porów lakieru wszelki bród którego nie jest w stanie wyciągnąć nawet aceton, benzyna czy rozpuszczalniki. Lakier staje się wtedy szklisto czysty. Teraz aby pojazdowi nadać jak największy połysk lakier czyścimy tak zwanym cleanerem. Robi się to zależnie od stanu powłoki ręcznie lub maszynowo. Lakier znowu się świeci ale nadal nie jest zabezpieczony. Teraz możemy auto woskować.

Zawsze nakładamy dwie warstwy w odstępach minimum 40 minutowych przy woskach letnich i około 5 minut przy woskach zim owych, hybrydowych. Dla jeszcze lepszego i trwalszego zabezpieczenia lakieru przed samym woskowaniem zalecamy nałożenie warstwy sealantu który zapewni dodatkową ochronę. Ze względu na dużą ilość i różnorodność wosków ceny uzależnione są nie tylko od wielkości pojazdu ale także od rodzaju zastosowanego konkretnego wosku.

Hydrofobizacja szyb

od 50pln
Hydrofobizacja polega na nałożeniu na szybę nanopowłoki, która zabezpiecza ją przed uciążliwymi zabrudzeniami, ale też zdecydowanie poprawia widoczność, zwiększając tym samym bezpieczeństwo i komfort jazdy w czasie deszczu. Jak to działa? Warstwa hydrofobowa wyrównuje szorstką powierzchnię, do której z łatwością może przyczepić się brud. Po nałożeniu nanopowłoki szyba staje się idealnie gładka. Sprawia to, że woda dużo szybciej się odkrapla, łatwiej jest też usunąć brud, owady, lód i inne zanieczyszczenia. Na przykład, gdy mamy do czynienia z plamą o powierzchni około 15 cm2, dzięki powłoce hydrofobowej skupia się ona na mniej więcej 1cm2, a następnie jest zdmuchiwana z szyby w trakcie jazdy bądź zsuwa się z niej pod wpływem własnego ciężaru. A wszystko zaczęło się dawno temu i początkowo było dostępne tylko w lotnictwie. Zalety:
 • Lepsza widoczność - hydrofobizacja sprawia, że krople deszczu łączą się w większe i cięższe krople, a następnie pod wpływem prądu powietrza i własnego ciężaru usuwają się z szyby.
 • Już od 60-80 km/h możesz wyłączyć zwykłe wycieraczki i zdać się na tzw. "magiczną wycieraczkę" - oczywiście prędkość ta zależy od nachylenia szyby.
 • Mniejsze zużycie wycieraczek - będziemy je bowiem włączać dużo rzadziej. Łączy się z tym też mniejsze zużycie płynu do spryskiwaczy. Szyba będzie się dużo łatwiej czyścić. Także z lodu i szronu przy porannym rozruchu auta.
 • Łatwiejsze mycie - hydrofobizowana szyba myje się znacznie szybciej, gdyż jakiekolwiek zabrudzenia usuwają się z łatwością
 • Hydrofobizacja innych szyb (bocznych, tylnej) nie zapewni co prawda tak spektakularnego efektu, jednak poprawi widoczność i znacznie uodporni szyby i lusterka na zabrudzenia.

Gwarancja skuteczności: 30 000 tyś km lub 12 miesięcy.

Polerowanie lamp reflektorów

od 150pln
Poza poprawieniem efektu estetycznego uzyskujemy lepszą widoczność w nocy, deszczu. Bezpieczeństwa własnego i innych użytkowników dróg po których przyjdzie się nam poruszać nie da się przeliczyć na żadną walutę.

Sesja fotograficzna

wycena indywidualna
Po każdej usłudze istnieje mozliwość wykonania profesjonalnej sesji fotograficznej (także z modelką) waszego pojazdu zarówno w plenerze jak i w naszym studio.


Baccara-Garage

Świadczymy usługi także u Klienta.

Ceny uzależnione są od wielkości samochodu, a każdy pojazd wyceniamy indywidualnie gdyż nie istnieją dwa identyczne auta.
Stosujemy indywidualne zniżki na pojazdy zabytkowe, historyczne i sportowe.

Podane ceny są cenami brutto. Wystawiamy faktury VAT.

Powyższy cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego.

Wszystkie prawa zastrzeżone © Baccara Garage    |    tworzenie stron www: StudioVISION    |    odwiedzin: 6250